Neden Mpanda

Öykümüz…

Her şey 2000 yılında; üç kardeşin İstanbul, Gedikpaşa’da bir atölye kurup, hedeflerini dünya çapında bilinir bir marka ile çocuk ayakkabıları üretmeye karar vermesiyle başladı. Teknolojik yenililer ile dolu bir üretim tesisine 2001 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Sitesinde yer alan Aymakoop Sanayi Sitesindeki tesislerine geçerek kavuştu.

İşini seven, çalışkan ve ticareti en dürüst yollardan yapmaktan başka düşüncesi olmayan kurucu ortaklar, daima kaliteli ürün üretme, trendleri takip eden özgün modeller yaratarak başta Doğu Bloku ve eski Sovyetler Birliği bünyesindeki yeni cumhuriyetler olmak üzere saygın bir markanın sahibi ve üreticisi olmuşlardır.

Ortopedik çocuk ayakkabılarının bilinçli tüketicilerce gün geçtikçe daha yüksek oranlarda tercih edilmesiyle Medvejonok Panda®’nın büyümesi paralellik göstermektedir. Bilinçli ve zevk sahibi müşteri kitlesinin tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan Medvejonok Panda®; çizgisini, duruşunu ve iddiasını daha da ileriye taşımak konusunda daha da kararlı davranacak özgüvene ve güce sahiptir.

Tüm dünyada daha güçlü üretici ve marka olmak için heyecanla ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Saygılarımızla...

Battal YILBOĞA

Firma Yetkilisi